Főoldal » Szemészet » Nagy dózisban retinakárosodást okozhat a sildenafil
Csodagyógyszer a metformin? 2.rész Veszélyes baktériumok kutyákban, macskákban 1. rész Zsírtömeg változása menopausában Nagy munkabírású kollégát veszített el a szakma A bélbaktériumok befolyásolják a gyerekek agyfejlődését Megújul Pécs legnagyobb rendelőintézete Újabb eredmények a Nazca-vonalak madarairól A műanyagszennyezés új fromáját fedezték fel Hogyan sütnek palacsintát a fizikusok?

Nagy dózisban retinakárosodást okozhat a sildenafil

2019-01-03 | Forrás: www.medscape.com Elküldöm Nyomtatás
 
Egy esetbeszámoló szerint az erektilis diszfunkció kezelésére használt sildenafil citrát nagy dózisú alkalmazása egy férfi betegnél hosszú távú és valószínűleg irreverzibilis retinakárosodást okozott. A betegnél bilaterális többszínű photopsia és erythropsia alakult ki.
Kedves Olvasó!
Ezt a cikket teljes terjedelmében csak regisztrált tagjaink érhetik el.

Ha Ön már korábban regisztrált a DRportalon, akkor lépjen be, vagy pedig regisztráljon oldalunkra!
X

DRportal Rendezvény bejelentő

Beküldő neve*:
Beküldő e-mail címe*:
Rendezvény neve*:
Rendezvény időpontja*:
Rendezvény helyszíne*:
Kapcsolatfelvételi e-mail cím:
Kapcsolatfelvételi telefonszám:
Weblap:
Előadók:
Program:
* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.
A felhasználási feltételeket elfogadom.
Elküld