Életstílus

Népszabadság - Kidobott milliárdok a gyógyszertámogatásban

Évente mintegy százmilliárd forintot, a gyógyszertámogatásra szánt összeg harmadát feleslegesen fizet ki az egészségbiztosító, mivel a krónikus betegek nem az orvos előírásai szerint szedik a gyógyszerüket, ezért se jobban nem lesznek, se tovább nem élnek - írta a Népszabadság szakértőkre hivatkozva.

2011.04.09. Életstílus