Depressziós orvosok - csendes szenvedés
Bárki máshoz hasonlóan, az orvosoknak is lehetnek szomorú, nehéz napjai. De vajon hogyan birkóznak meg az ilyen időszakokkal? Egyáltalán mitől lesznek depressziósak? Vajon másképp élik meg, mint az átlagemberek? Hogyan próbálják kezelni a depressziót és milyen módszerektől tartózkodnak?