Miért ne! Miért ne? - Vényköteles termékek és kommunikációjuk
A vényköteles gyógyszerek marketingje minden országban folyamatos vitákat vált ki, hogy a készítmények betegek felé történő kommunikációját engedélyezni vagy tiltani kell-e. Az Egyesült Államokban már vagy még engedélyezett. Vajon az Európai Unió az USA szabályozását fogja követni, vagy az USA hagy fel a liberális gyógyszermarketinggel, esetleg marad minden a régiben? Mi szól mellette és mi ellene?